на За нас - Jinan Ruijie Mechanical Equipment Co., Ltd.

Добредојдовте во Руиџи

Шандонг Руиџи CNC Technology Group Co., Ltd

Шандонг Ruijie CNC технологија група копродукции, Ltd.е основана во 2002 година. Ние сме добро познати по нашиот супериорен квалитет и услуга во областа на инженерството и производството на CNC и ласерска опрема која вклучува: CNC рутер, машина за ласерско гравирање, ласерско гравирање и машина за сечење, плотер за сечење, мермер CNC рутер, Плазма машина за сечење метал и така натаму.

Шандонг Ruijie CNC технологија група копродукции, Ltd.увезува висококвалитетна технологија за производство за да ги подобри нашите производи за нашите клиенти.

Нашата компанија е позната по висок квалитет и подобра услуга по продажбата како конкурентна цена.

Нашите производи се широко користени во следната индустрија, како што се обработка на дрво, рекламирање, изработка на уметност, модел, електричен, модел на индустрија CAD/CAM, облека, печатење пакети, обележување, ласерско запечатување и така натаму.

Нашата компанија има формирано повеќе од 20 одделенија за продажба и услуги низ Кина кои можат да им понудат на нашите клиенти услуги за дизајн, поправање, обука, одржување и така натаму.Како продажба во Кина, нашите производи извезуваат низ целиот свет, вклучувајќи ги Југоисточниот, Блискиот Исток, Африка, Европа и САД

Идејата за управување со нашата компанија е подобрување на висококвалитетните производи за клиентите.

Ги бараме дистрибутерите низ целиот свет.Се надеваме дека можеме да соработуваме за светскиот пазар.

Нашиот тим

Фабрика

Изложба

Почесен сертификат