Rreth nesh - Jinan Ruijie Mechanical Equipment Co., Ltd.

Mirë se vini në Ruijie

Shandong Ruijie CNC Technology Group Co., Ltd

Shandong Ruijie CNC Technology Group Co, Ltd.është themeluar në vitin 2002. Ne jemi të njohur për cilësinë dhe shërbimin tonë superior në fushën e inxhinierisë dhe prodhimit të pajisjeve CNC dhe lazer që përfshijnë: Router CNC, Makinë për gdhendje me laser, Makinë për gdhendje dhe prerje me lazer, ploter prerës, ruter CNC mermeri, Makinë për prerjen e metaleve plazma dhe kështu me radhë.

Shandong Ruijie CNC Technology Group Co, Ltd.importon teknologjinë e prodhimit me cilësi të lartë për të përmirësuar produktet tona për klientët tanë.

Kompania jonë është e famshme për cilësinë e lartë dhe shërbimin më të mirë pas shitjes si çmim konkurrues.

Produktet tona përdoren gjerësisht në industrinë e mëposhtme, si përpunimi i drurit, reklamimi, prodhimi i artit, modeli, elektrike, modeli i industrisë CAD/CAM, Veshje, Printime paketash, Markim, Vulosje me Laser etj.

Kompania jonë ka ngritur më shumë se 20 departamente shitjeje dhe shërbimi në mbarë Kinën, të cilat mund t'u ofrojnë klientëve tanë shërbimin e projektimit, fiksimit, trajnimit, mirëmbajtjes etj.Si shitje në Kinë, produktet tona eksportohen në mbarë botën duke përfshirë Juglindjen, Lindjen e Mesme, Afrikën, Evropën dhe SHBA

Ideja e menaxhimit të kompanisë sonë është përmirësimi i produkteve me cilësi të lartë për klientët.

Ne jemi në kërkim të shpërndarësve në mbarë botën.Shpresoj se mund të bashkëpunojmë për tregun botëror.

Ekipi ynë

Fabrika

Ekspozita

Certifikata e Nderit