FORCA FABRIKE

FORCA FABRIKE

Shandong Ruijie CNC Technology Group Co, Ltd, u themelua në 2002.
Ruijie është lideri më i hershëm profesional në industrinë e makinave CNC.
Në vitin 2014, së bashku me qeverinë, hartuam dhe lëshuam “Standardin e Teknologjisë së Makinave CNC”, i cili pasqyron plotësisht lidershipin tonë në specializim, standardizim dhe formalizëm.

PËRSHKRIM I PRODUKTIT

1, shpejtësi të lartë, saktësi të lartë, efikasitet të lartë dhe kosto të ulët.
2, Lehtë në funksionim, shteg fibër optik, pa rregullim të lodhshëm në rrugën optike.
3, Struktura kompakte, vulosje e mirë, fort e adaptueshme ndaj ndryshimeve në mjedis.
4, Me sistemin e përsosur automatik të foleve që mund të kursejë kohë, kurse materialet, raporti i përdorimit të fletës deri në 95%.
PËRSHKRIM I PRODUKTIT
KONTROLL DHE SHËRBIM I CILËSISË

KONTROLL DHE SHËRBIM I CILËSISË

Ruijie është i famshëm për cilësinë e lartë dhe shërbimin e mirë pas shitjes.Pas 16 vitesh zhvillimi, tani kemi më shumë se 300 punonjës, duke përfshirë ekipin e projektimit, teknikët profesionistë, ekipin e kontrollit të cilësisë, ekipin e shitjeve, ekipin e pas shitjes, etj. Me super cilësi, zgjedhje të ndryshme, çmim të arsyeshëm dhe shërbim më të mirë, makinat tona ishin eksportuar në më shumë se 120 vende dhe testuar me performancë të shkëlqyer nga klientët tanë.Për të ofruar mbështetje dhe shërbim të menjëhershëm teknik, ne kemi krijuar degë në Brazil, Afrikën e Jugut, Iran dhe Indi, të cilat mund t'u ofrojnë klientëve tanë shërbimin e projektimit, fiksimit, trajnimit, mirëmbajtjes etj.Produktet dhe shërbimet tona shpërblehen gjerësisht nga agjentë dhe konsumatorë profesionistë në të gjithë botën.
Ne jemi duke kërkuar më shumë shpërndarës në mbarë botën.Shpresoj se mund të bashkëpunojmë për tregun botëror.
Ku je tani?Ruijie gjithmonë të pret këtu!
 • Makinë prerëse me lazer me fibra model RJ-G6025 me fuqi të lartë

  Makinë prerëse me lazer me fibra model RJ-G6025 me...

  Fokusi automatik e bën sistemin e prerjes M...
 • RJ-3015E Makinë prerëse metalike me laser me fibra me tavolinë ndërrimi

  RJ-3015E Makinë për prerjen e metaleve me laser me fibra me...

  Koka lazer me fokus automatik - pa fokusim manual të ...
 • Makinë prerëse lazer me fibra vetëm me tub RJ-TS62

  Makinë prerëse lazer me fibra vetëm me tub RJ-TS62

  Koka lazer me fokus automatik - pa fokusim manual të ...
 • RJ-3015ET Makinë prerëse me lazer me fibra të pllakave dhe tubave me tavolinë shkëmbimi

  RJ-3015ET Prerja me lazer me fibra të pllakave dhe tubave M...

  Koka lazer me fokus automatik - pa fokusim manual të ...
 • RJ-3015HT Makinë prerëse me lazer me fibra të pllakave dhe tubave

  RJ-3015HT Pllakë dhe tuba Prerje me lazer me fibra M...

  Koka lazer me fokus automatik - pa fokusim manual të ...
 • RJ-3015PT Makinë prerëse me lazer me fibra standarde të rënda me mbyllje të plotë

  RJ-3015PT Prerje me lazer me fibra standarde të rënda...

  Koka lazer me fokus automatik - pa fokusim manual të ...
 • Makinë prerëse me lazer me fibra të tipit të hapur standard RJ-3015H

  RJ-3015H Lazer me fibër të tipit të hapur standard të rëndë C...

  Kokë lazer me fokus automatik - pa fokus manual...

Lojërat Olimpike Dimërore të Pekinit: Ceremonia e Mbylljes dhe Pesë pikat kryesore më të anashkaluara

Lojërat Olimpike Dimërore të Pekinit kanë përfunduar zyrtarisht.Lojërat Olimpike Dimërore të Pekinit u mbyllën zyrtarisht këtë të dielë (20 shkurt).Pas gati tre javësh garë (4-20 shkurt), Kina mikpritëse ka fituar 9 medalje ari dhe 15 medalje, duke u renditur e 3-ta, me Norvegjinë në vendin e parë.Britanikët t...

Pajisjet e prerjes me lazer me fibra të fuqisë së lartë Ruijie

Një pajisje me kosto efektive që fokusohet në përpunimin e shpejtë të fletëve metalike të mesme dhe të trasha.Modeli RJ-G6025 Sipërfaqja e Pllakës së Punës 2500*6000mm Sipërfaqja Opsionale e Pllakës 1530*4050mm 2030*4050mm 2030*6050mm 2530*6050mm 2530*8050mm Fuqia Lazer 2000-P

Faleminderit per kohen tuaj

Ju lutemi na kontaktoni nëse keni ndonjë nevojë, ne do t'ju ofrojmë shërbime 24 orë në ditë