ЈАКИ НА ФАБРИКА

ЈАКИ НА ФАБРИКА

Shandong Ruijie CNC Technology Group Co., Ltd е основана во 2002 година.
Ruijie е најраниот професионален лидер во индустријата за CNC машини.
Во 2014 година, заедно со владата, го изработивме и издадовме „Стандард за технологија на CNC машини“, кој целосно го одразува нашето лидерство во специјализација, стандардизација и формализирање.

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

1, голема брзина, висока прецизност, висока ефикасност и ниска цена.
2, Лесна за работа, оптичка патека со влакна, без мачно прилагодување на оптичката патека.
3, компактна структура, добро запечатување, силно прилагодлив на промените во животната средина.
4, Со совршениот систем за автоматско гнездење кој може да заштеди време, да ги зачува материјалите, соодносот на искористување на листовите до 95%.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ И СЕРВИС

КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ И СЕРВИС

Ruijie е познат по висок квалитет и добра услуга по продажбата.По 16 години развој, сега имаме повеќе од 300 вработени, вклучувајќи тим за дизајнирање, професионални техничари, тим за контрола на квалитетот, тим за продажба, тим по продажбата итн. Со супер квалитет, различни избори, разумна цена и најдобра услуга, нашите машини беа извезени во повеќе од 120 земји и тестирани со одлични перформанси од нашите клиенти.За да понудиме инстантна техничка поддршка и услуга, основавме филијали во Бразил, Јужна Африка, Иран и Индија, кои на нашите клиенти можат да им понудат услуга за дизајн, поправање, обука, одржување и така натаму.Нашите производи и услуги се широко наградени од професионални агенти и потрошувачи ширум светот.
Бараме повеќе дистрибутери ширум светот.Се надеваме дека можеме да соработуваме за светскиот пазар.
Каде си сега?Руиџи секогаш те чека овде!
 • RJ-G6025 Модел Ласерска машина за сечење влакна со висока моќност

  RJ-G6025 Модел Ласерска машина за сечење влакна со...

  Автоматскиот фокус го прави системот за сечење М...
 • RJ-3015E Ласерска машина за сечење метал со влакна со маса за размена

  RJ-3015E Фибер ласерска машина за сечење метали со...

  Ласерска глава за автоматско фокусирање - без рачно фокусирање на ...
 • RJ-TS62 машина за ласерско сечење само со влакна

  RJ-TS62 машина за ласерско сечење само со влакна

  Ласерска глава за автоматско фокусирање - без рачно фокусирање на ...
 • RJ-3015ET Машина за ласерско сечење на фибер плочи и цевки со маса за размена

  RJ-3015ET Плоча и цевки Ласерско сечење на влакна М...

  Ласерска глава за автоматско фокусирање - без рачно фокусирање на ...
 • RJ-3015HT Машина за ласерско сечење со влакна и плочи и цевки

  RJ-3015HT Плоча и цевки Ласерско сечење на влакна М...

  Ласерска глава за автоматско фокусирање - без рачно фокусирање на ...
 • RJ-3015PT Тешка стандардна машина за ласерско сечење со влакна со целосно куќиште

  RJ-3015PT Ласерско сечење со тешки стандардни влакна Ма...

  Ласерска глава за автоматско фокусирање - без рачно фокусирање на ...
 • RJ-3015H Тешка стандардна машина за ласерско сечење влакна со отворен тип

  RJ-3015H Тежок стандарден ласер со влакна од отворен тип C...

  Ласерска глава за автоматско фокусирање-без рачно фокусирање...

Зимски олимписки игри во Пекинг: церемонија на затворање и пет најзанемарени моменти

Зимските олимписки игри во Пекинг и официјално завршија.Зимските олимписки игри во Пекинг официјално беа затворени оваа недела (20 февруари).По речиси три недели натпреварување (4-20 февруари), домаќинот Кина освои 9 златни медали и 15 медали, рангирана на третото место, а Норвешка е на првото место.Британците т...

Опрема за ласерско сечење на влакна со висока моќност на Ruijie

Ефтина опрема која се фокусира на брза обработка на средни и дебели метални лимови.Модел RJ-G6025 Plate Working Area 2500*6000mm Plate Изборна површина 1530*4050mm 2030*4050mm 2030*6050mm 2530*6050mm 2530*8050mm Ласерска моќност 3000W-

Ти благодарам за твоето време

Ве молиме контактирајте со нас доколку имате какви било потреби, ние ќе ви обезбедиме услуги 24 часа на ден