Ласкаво просимо до Ruijie Laser

Зимова Олімпіада в Пекіні

Зимові Олімпійські ігри в Пекіні офіційно завершилися.

Зимові Олімпійські ігри в Пекіні офіційно закрилися цієї неділі (20 лютого).Після майже трьох тижнів змагань (4-20 лютого) господар Китай виграв 9 золотих медалей і 15 медалей, посівши 3 місце, а Норвегія посідає перше місце.Британська команда завоювала одну золоту та одну срібну медалі.

Пекін також став першим містом в історії сучасних Олімпійських ігор, де проводяться літні та зимові Олімпійські ігри.

Однак зимові Олімпійські ігри в Пекіні не позбавлені суперечок.Від самого початку, коли Сполучені Штати та багато країн оголосили дипломатичний бойкот Зимових Олімпійських ігор, відсутність снігопадів на місці проведення, нова епідемія корони та битва Ханбок, все це створило величезні виклики для Зимових Олімпійських ігор.

Перша чорношкіра жінка, яка виграла індивідуальне золото

微信图片_20220221090642

Американська ковзанярка Ерін Джексон увійшла в історію, вигравши золото

Американська ковзанярка Ерін Джексон 13 лютого завоювала золоту медаль серед жінок на дистанції 500 метрів, встановивши рекорд.

На останніх зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані в 2018 році Джексон посів 24-е місце в цьому заліку, і його результати не були задовільними.

Але на зимових Олімпійських іграх у Пекіні 2022 року Джексон перетнула фінішну пряму попереду та стала першою чорношкірою жінкою в історії зимових Олімпійських ігор, яка виграла золоту медаль в індивідуальних змаганнях.

Після гри Джексон сказав: «Сподіваюся, це вплине і побачить, що в майбутньому більше представників меншин візьмуть участь у зимових видах спорту».

微信图片_20220221090956

Ерін Джексон стала першою чорношкірою жінкою в історії зимових Олімпійських ігор, яка виграла золото в індивідуальних змаганнях

Зимова Олімпіада не змогла позбутися проблеми недостатнього представництва меншин.Дослідження новинного сайту «Buzzfeed» у 2018 році показало, що темношкірі гравці становили менше 2% із майже 3000 спортсменів на зимових Олімпійських іграх у Пхенчхані.

Змагаються одностатеві пари

Бразильська бобслеїстка Ніколь Сілвейра та бельгійська бобслеїстка Кім Мейлеманс є одностатевою парою, яка також бере участь у змаганнях на Зимових Олімпійських іграх у Пекіні на одному полі.

Хоча жоден із них не виграв жодної медалі у змаганнях на снігоходах зі сталевою рамою, це не вплинуло на їх задоволення від змагань разом на полі.

Насправді кількість негетеросексуальних спортсменів на зимових Олімпійських іграх у Пекіні побила попередній рекорд.Згідно зі статистикою сайту Outsports, який фокусується на негетеросексуальних спортсменах, у змаганнях взяли участь 36 негетеросексуальних спортсменів із 14 країн.

31231

Одностатева пара Ніколь Сільвера (ліворуч) і Кім Мелеманс змагаються на полі

Станом на 15 лютого негетеросексуальні фігуристи завоювали дві золоті медалі, включаючи французького фігуриста Гійома Сізерона та голландську ковзанярку Ірін Вюст.

Дебати ханбок

Зимові Олімпійські ігри в Пекіні були бойкотовані Сполученими Штатами та деякими іншими країнами ще до їх проведення.Деякі країни вирішили не надсилати офіційних осіб для участі, що призвело до того, що зимові Олімпійські ігри в Пекіні потрапили в дипломатичну хвилю ще до їх відкриття.

Однак на церемонії відкриття зимової Олімпіади в Пекіні артисти в традиційних корейських костюмах з'явилися як представники етнічних меншин Китаю, що викликало невдоволення офіційних осіб Південної Кореї.

У заяві посольства Китаю в Південній Кореї зазначено, що це «їхнє бажання і право», щоб представники різних етнічних груп Китаю носили традиційні костюми на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор, в той же час повторюючи, що костюми також є частиною китайська культура.

微信图片_20220221093442

Поява ханбока на церемонії відкриття Зимової Олімпіади в Пекіні викликала невдоволення в Південній Кореї

Це не перший раз, коли подібна суперечка виникає між Китаєм і Південною Кореєю, які в минулому сперечалися про походження кімчі.

Вік - це лише цифра

Як ви думаєте, скільки років олімпійцям?Підлітки за 20 чи молоді люди за 20?Ви можете подумати ще раз.

Німецька ковзанярка, 50-річна Клаудія Пехштейн (Claudia Pechstein) брала участь у зимових Олімпійських іграх увосьме, хоча останнє місце в забігу на 3000 метрів не вплинуло на її досягнення.

3312312

Ліндсей Джакобеліс і Нік Баумгартнер виграли золото у змішаному командному слаломі зі сноуборду

Американським сноубордистам Ліндсі Джакобелліс і Ніку Баумгартнеру разом 76 років, і вони обидва провели свої перші Олімпійські ігри в Пекіні.Здобув золоту медаль у змішаному командному змаганні зі слалому зі сноуборду.

40-річний Баумгартнер також є найстаршим призером зі сноуборду на Зимових Олімпійських іграх.

Країни Перської затоки вперше беруть участь у зимових Олімпійських іграх

На зимових Олімпійських іграх у Пекіні 2022 року вперше взяв участь гравець із країни Перської затоки: Фаїк Абді з Саудівської Аравії брав участь у змаганнях з гірських лиж.

лазер

Файк Абді з Саудівської Аравії став першим гравцем із Перської затоки, який брав участь у зимових Олімпійських іграх

За підсумками змагань Фаїк Абді посів 44 місце, а за ним було кілька гравців, які не змогли завершити гонку.

Час публікації: 21 лютого 2022 р